28660807_289504728247775_8100225043795183179_n

O mnie

Jestem fotografem ludzi. Moja praca to kombinacja umiejętności, pasji i doświadczenia zawodowego. Fotografuję ludzi. Przeważnie słyszę „nie nadaję się, źle wychodzę na zdjęciach, nie podobam się sobie..”.

Staram się zmienić nastawienie ludzi do zdjęć i sesji. Chcę żeby zapamiętali sesję u mnie jako miło spędzony czas i byli zadowoleni z efektów.

Chcę by podobali się sobie na zdjęciach i chcieli wrócić. Często na początku zdjęć towarzyszy stres, ale gdy w trakcje rozmawiamy o nowych pomysłach i inspiracjach napięcie szybko mija. Cieszę się, kiedy pojawia się uśmiech i rozluźnienie, bo wtedy wiem że efekty będą lepsze.

Moim pierwszym aparatem była Smiena, oczywiście na film fotograficzny, zdjęcia wywoływałam we własnej prowizorycznej ciemni fotograficznej przy czerwonej żarówce, w otoczeniu kuwet z płynami chemicznymi. Na ten czas rodzice pozbawieni byli łazienki…
Kolejnym moim aparatem był Kiev 19 . Służył on dzielnie i czarował fotografią głównie czarno-białą.
Ale od lat jestem wierna produktom Nikon i wspaniałym obiektywom Sigmy.

Fotografuję ludzi od wielu lat. Fotografia to moje hobby, pasja i zawód… Pomagam tworzyć wspomnienia.

Każda sesja jest przygodą, najważniejsza jest pozytywna energia. Uważam że każdy może być profesjonalnym modelem podczas sesji.. przynajmniej tej która opowiada o nim samym.

Foto Styl Studio

Zapraszam na sesje zdjęciowe w Katowicach przy ulicy Sowińskiego 29.

 Do dyspozycji Klienta jest zbiór kostiumów, gadżetów i kapeluszy. Na miejscu można również wybrać dodatkowo atrakcyjne foto produkty.

Foto
Styl Studio

ul. Krasińskiego 14e/3, 40-019 Katowice
502 700 362
info@fotostylstudio.pl