patrycja_03a

O mnie

Jestem grafikiem fotografującym. To kombinacja umiejętności, pasji i doświadczenia zawodowego. Zawodowo projektuję materiały poligraficzne i reklamowe.
Fotografuję na potrzeby marketingowe, ale największe serce mam do sesji portretowych.
Fotografia to moje hobby, pasja i zawód…

Moim pierwszym aparatem była Smiena, oczywiście na film fotograficzny, zdjęcia wywoływałam we własnej prowizorycznej ciemni przy czerwonej żarówce, w otoczeniu kuwet z płynami chemicznymi. Na ten czas rodzina pozbawiona była łazienki…
Kolejnym moim aparatem był Kiev 19 – krzyżówka aparatów Nikon i Praktica w radzieckim wykonaniu. Służył on dzielnie i czarował fotografią głównie czarno-białą.
Nadeszła nowa era i po roku 2000 przesiadłam się na cyfrową lustrzankę Sony Alpha, aż w końcu i ona została zastąpiona niezrównanym Nikonem.

Fotografuję ludzi od ponad 20 lat, a od paru staram się to robić profesjonalnie.
Sesje portretowe to swoisty dialog … Osoba fotografowana chce zawsze wyjść jak najpiękniej, najlepiej tak jak sama siebie widzi, a Ja próbuję „wyciągnąć” z modela to co najciekawsze.. na najlepsze efekty wspólnej pracy składa się pozytywna energia obu stron i szczerość emocji.

Każda sesja jest przygodą, bo uważam że każdy może być profesjonalnym modelem podczas sesji.. przynajmniej tej która opowiada o nim samym.

Foto Styl Studio

Zapraszam na sesje zdjęciowe w Katowicach przy ulicy Bażantów 47.
Studio położone jest na parterze budynku na terenie nowo wybudowanego osiedla. Powierzchnia studia to 25 m2.
Komfortowo wyposażone o przyjemnej atmosferze. Do dyspozycji Klienta mamy zbiór kostiumów, atrakcyjnych gadżetów, kapeluszy i futrzaków. Na gości czeka filiżanka kawy bądź herbaty, przy nastrojowej muzyce.

Foto
Styl Studio

ul. Bażantów 47/3, 40-668 Katowice
502 700 362
info@fotostylstudio.pl