patrycja_03a

O mnie

Jestem fotografem ludzi. Moja praca to kombinacja umiejętności, pasji i doświadczenia zawodowego. Lubię zdjęcia przyrody ale nie mam do nich serca, ja fotografuję wtedy gdy przed obiektywem stoi człowiek. Lubię jak człowiek przed aparatem się otwiera, czasem zajmuje to więcej czasu, czasem mniej. Czasami rozmowa przed sesją pomaga by rozładować napięcie przed sesją i choć często słyszę “Jestem niefotogeniczna, Nie nadaję się do zdjęć.., Robię to tylko dla żony..” to w trakcie sesji stres mija a pojawiają się emocje które potrafią zaskoczyć i mnie i modela, a efekt końcowy sprawia że się uśmiecham.
Fotografuję dzieci, rodziny, kobiety, ludzi biznesu.
Fotografia to moje hobby, pasja i zawód…

Moim pierwszym aparatem była Smiena, oczywiście na film fotograficzny, zdjęcia wywoływałam we własnej prowizorycznej ciemni przy czerwonej żarówce, w otoczeniu kuwet z płynami chemicznymi. Na ten czas rodzice pozbawieni byli łazienki…
Kolejnym moim aparatem był Kiev 19 – krzyżówka aparatów Nikon i Praktica w radzieckim wykonaniu. Służył on dzielnie i czarował fotografią głównie czarno-białą.
Nadeszła nowa era i po roku 2000 przesiadłam się na cyfrową lustrzankę Sony Alpha, aż w końcu i ona została zastąpiona niezrównanym Nikonem.

Fotografuję ludzi od ponad 20 lat, a od paru robię to w moim ukochanym studiu.
Osoba fotografowana chce zawsze wyjść jak najpiękniej, najlepiej tak jak sama siebie widzi, a Ja próbuję „wyciągnąć” z modela to co najciekawsze.. na najlepsze efekty wspólnej pracy składa się pozytywna energia obu stron i szczerość emocji.

Każda sesja jest przygodą, bo uważam że każdy może być profesjonalnym modelem podczas sesji.. przynajmniej tej która opowiada o nim samym.

Foto Styl Studio

Zapraszam na sesje zdjęciowe w Katowicach przy ulicy Krasińskiego 14e/3.
Studio położone jest pierwszym piętrze budynku.Powierzchnia studia to 60 m2.

 Do dyspozycji Klienta jest zbiór kostiumów, gadżetów i kapeluszy. Na miejscu można również wybrać dodatkowo atrakcyjne foto produkty.

Foto
Styl Studio

ul. Krasińskiego 14e/3, 40-019 Katowice
502 700 362
info@fotostylstudio.pl